Ortadağ Tefal Kazanlı Ütü Servisi - 0216 469 21 22Ortadağ Tefal Kazanlı Ütü Servisi birçok konuda bizlere kolaylık sağlar. Aynı anda hepsinin arızalanması çok faydalı bir durum olmaz bu sebepten dolayı bakımlarının düzenli bir şekilde belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir.

Bu yazımızda Ortadağ Tefal servisi olarak Kazanlı Ütü nasıl temizlenir onu bilgilerinize sunacağız. Ortadağ Tefal Kazanlı Ütü Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ortadağ Tefal Servisi Olarak İlk önce Kazanlı Ütü ele alırsak yiyeceklere direkt olarak temas ettiğinden temizliği oldukça önemlidir. Kazanlı Ütü temizliği için öncelikle pervanesinin çıkartılıp biraz karbonat ve sirkeyle temizlenmesi makinenizin çalışma performansını arttıracaktır. Kazanlı Ütü bakımı ve temizliği için 6 ayda bir deterjan yerine sirke konulup gider borularının temizlenmesini sağlayabiliriz.

Ortadağ Tefal Servisi Önerileri İle Mevcut Arızadan Nasıl Kurtulmalıyız?

Tüm Kazanlı Ütü dış yüzeylerinin genel bakımı için yapmamız gereken sert süngerlerle ya da tellerle temizlemek yerine yumuşak bezler tercih etmektir. Aksi takdirde dış yüzeylerinde izler bırakabiliriz.

Görüntü olarak hoş durmayabilir. Aynı zamanda dış yüzeylerindeki etiketlerden sıcak buhar veya ütü yardımıyla yavaşça ovalayarak kurtulabiliriz. Kalıntılar için ise aynı işlemi uygulayabiliriz çünkü kazıma işlemi yapmak yine iz bırakmasına sebep olabilir.

Böylelikle düzenli olarak yaptığımız her bakım işlemi daha besinlerimizin ve eşyalarımızın daha uzun ömürlü kalmasına sebep olacaktır. Kurulum ya da montelenme esnasında Ortadağ Tefal servis uzmanlarımızın size verdiği tavsiyeleri de dinleyebilir, bizlere ulaşabilirsiniz...

Ortadağ Tefal Servisimiz 1969 yılında faaliyete başlayan firmamız Ortadağ de Elektronik ve Elektrik konusunda bir çok belgeye sahip tescilli bir firmadır. Elektronik ve Elektrik Servis olarak 44 yıldır sektöre hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ve markalar bulunmaktadır...

Hizmet sağladığımız tüm marka ve ürünlerin yedek parça hizmetini de sağlamaktayız. Hizmet sağladığımız tüm ürünlerin orjinal yedek parçalarını yurt içi ve yurt dışı tüm illere anlaşmalı kargomuz ile göndermekteyiz.

İletişim Bilgileri

Adres
İstanbul - Türkiye
Çağrı Merkezi 24/7
0216 469 21 22 - 0212 288 04 94
Mesai Saatlerimiz
Pzt - Cmrt: 9:00 – 19:00
Pazar Kapalı
Sosyal Medya Takip Ediniz!

Servis Talep Formu

SERVİSİ ARA
WHATSAPP